«Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації взимку Державна комісія проводить спільні навчання рятувальників, комунальних служб та інших в усіх регіонах», – Вілкул

vilkul_kmuЗа завданням Віце-прем’єр-міністра, голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександра Вілкула в усіх регіонах проводяться спільні командно-штабні тренування Державної служби із надзвичайних ситуацій (ДСНС), комунальних служб, Міноборони, МВС, Міненерговугілля, Мінінфраструктури та інших.

«Для актуалізації механізмі взаємодії всіх відповідальних служб на випадок надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період в усіх регіонах проходять спільні командно-штабні тренування»,– сказав Олександр Вілкул.

Заходи вже пройшли в Київській, Чернігівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Миколаївській та Сумській областях.

Наразі, в цілому по Україні до протидії можливим надзвичайним ситуаціям в осінньо-зимовий період до стану готовності вже приведено Міжвідомче угрупування сил у складі 40,6 тис. чоловік, підготовлено понад 11,5 тис. одиниць спецтехніки та 6,5 тис. комунальної техніки. Також за завданням Уряду складена база і укладені договори з підприємствами по залученню їх техніки на випадок надзвичайної ситуації у зимовий період – це ще додатково 4,5 тисячі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*