Для нас бажання допомогти мешканцям Львова є важливішим”, – Олег Синютка

Станом на сьогодні у місті Львові нагромаджено більше 3 тисяч тонн сміття, приблизно таку ж кількість відходів вже вдалось вивезти зі сміттєвих майданчиків. Про це заявив голова Львівської ОДА під час брифінгу сьогодні, 30 червня.

“Це вимушений крок Львівської облдержадміністрації з ініціативою взяти на себе відповідальність за вивезення твердих побутових відходів зі Львова у зв’язку із неспроможністю міської влади виконувати обов’язки, які делегували їй мешканці міста. Сьогодні ми маємо складну ситуацію – у місті є системні проблеми із вивезенням твердих побутових відходів. По-перше, відсутня санітарна схема очистки міста від сміття , по-друге втрачена система вивозу, переробки, сортування і утилізації вторинної сировини, по-третє, у міста відсутній проект на будівництво заводу із переробки ТПВ, на сьогодні місто не опрацювало жодної із 14 земельних ділянок, які ми запропонували для будівництва заводу”, – зазначив Олег Синютка.

За його словами, проблему вивезення сміття зі Львова вирішуватимуть суто у господарській та організаційній площині.

“Вчора прийняли ухвалу сесії Львівської міської ради. Вона суттєво відрізняється від тексту ухвали, яку запропонувала Львівська облдержадмінстрація для врегулювання ситуації із вивезенням ТПВ. Але для нас бажання допомогти мешканцям Львова є важливішим, аніж політичні маніпуції”, – наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня надали Львівській облдержадміністрації до 30 червня 2019 року повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*