Для належної життєдіяльності нашого регіону і країни потрібен компроміс, – Олег Сало

Salo_top1«Сьогодні, у такий напружений для нашої країни час, надзвичайно важливо зберегти порозуміння та суспільну злагоду.

До загальнонаціонального діалогу усі  політичні сили і представників громадськості закликає Президент України і висловлює свою готовність взяти участь у круглому столі.

Звертаючись до кожного мешканця Львівщини, я закликаю відмовитись від ультиматумів та протистоянь. Зараз необхідно сісти за стіл переговорів.

Днями на зустрічі з ініціативною групою, яка пікетувала Львівську обласну державну адміністрацію, я запевняв, що студентство і мирні демонстранти можуть розраховувати на мій захист і підтримку.

Врегулювання конфлікту є нашим спільним завданням! Тому ще раз закликаю до переговорів! Нам потрібен компроміс для нормальної життєдіяльності нашого регіону і країни, для забезпечення потреб кожного із нас».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*