Для молоді організували міжрегіональний профорієнтаційний проект “ПрофіКемп”

У середу, 8 травня, у Львові відбувся обласний фінал міжрегіонального профорієнтаційного проекту “ПрофіКемп”.

Нещодавно у Львові відбувся масштабний фінал обласного конкурсу Міжрегіонального профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Профікемп».Участь у змаганні взяли 6 команд – школярі з 6 міст і районів Львівщини. Протягом року учні збирали корисну інформацію про архітектуру й історію рідного краю, мандрували туристичними місцями регіону для розробки та створення туристичних маршрутів, які  конкурсанти згодом презентували членам журі.

Переможцем конкурсу стала команда “OilCity” з Борислава, яка і представить  Львівщину на всеукраїнському конкурсі в Скадовську вже влітку цього року.

«Проект дав змогу учасникам зрозуміти, які є ще незайняті ніші на території Львівщини, де б можна було себе успішно реалізувати в майбутньому. Переглядачи роботи та туристичні маршрути конкурсантів, ми вже бачимо нові якісні кадрові потенціали», – зазначила член конкурсного жур, начальник управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

Начальник управління також запросила учасників конкурсу для співпраці та волонтерства задля промоції туристичної Львівщини як в Україні, так і закордоном. Організатором конкурсу є Львівський обласний центр зайнятості.

Нагадаємо, проект «ПрофіКемп» стартував у травні 2018 року в чотирьох областях України. Метою проекту є ознайомлення старшокласників з історією рідного краю, його природними ресурсами та туристичними можливостями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*