Для молоді Львівської області стартують тренінги з розвитку молодіжного підприємництва

На Львівщині стартує проєкт “Об’єднання та підвищення взаєморозуміння  української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудови місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської та Херсонської областей”.

Зазначимо, що його реалізовує Всеукраїнська громадська організація “ПОРУЧ” за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні та сприяння відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Регіональним партнером виступає Фонд “Право і демократія”.

Проєкт передбачає триступеневу систему навчання:

  • навчальний тренінг;
  • хакатон з презентаціями власних ідей;
  • п’ятиденний молодіжний “BusinessCamp”.

Учасниками проєкту може стати молодь Львівщини віком від 16 років.

На Львівщині тренінги відбудуться у м. Самбір (4 серпня) та м. Дрогобич (5 серпня). Компенсація за проїзд на тренінг учасникам не передбачена.

Посилання на анкету-реєстрацію.

До фінальної частину проєкту “BissinessCamp” учасники будуть відібрані на конкурсній основі за результатами презентацій власних бізнес-ідей.

Контактна особа: Нагорний Дмитро – керівник проекту, тел.: +38 (093) 427 13 73.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*