Для молоді Львівщини провели вебінар в межах проєкту «Кар’єра+»

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА для молодих людей Львівської області провели вебінар проєкту «Кар’єра+» на тему «Ринок праці майбутнього: а ти до цього готовий?».

Спікерами стали співзасновниця і власниця компанії «HR Team», тренерка, бізнес-коуч Ярослава Бондаренко та головний виконавчий директор Львівської ІТ Школи (LITS) і викладач курсу «Business Development» Іван Шульба.

Серед обговорених питань:

– зміни на ринку праці, пов’язані із карантином;

– що з вакансіями буде завтра? Як не лишитись за бортом і бути забезпеченим роботою навіть в найнесприятливішій ситуації?

– яким буде ринок праці майбутнього, і чи буде штучний інтелект краще справлятись з роботою, яку виконуємо ми?

Крім того, учасники вебінару ознайомились із:

– ТОП-6 сферами, що будуть актуальні в майбутньому;

– професіями, які давно «вимерли» та «вимирають» під впливом автоматизації та технологічного розвитку;

-ТОП-10 навичками, які варто «прокачувати» кожному;

– важливістю «Soft skills» та «Hard skills».

Зазначимо, що “Кар’єра+” – довготривалий проєкт, який складається з трьох етапів: соціального дослідження, воркшопів та двомісячного інтенсивного навчання з можливістю працевлаштування.

Організатори проєкту: департамент внутрішньої та інформаційною політики Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний молодіжний центр, компанія «HR Team», громадська організація «Львівський молодіжний клуб» та Львівська округа НСОУ-Пласт.

Переглянути відеозапис вебінару можна за посиланням: https://cutt.ly/EsMxsPa

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*