Для молоді Львівщини організували Школу лідерства

З 24 по 31 серпня вже вп’яте відбулася Школа лідерства, організована Львівським обласним осередком молодіжної громадської організації «Сокіл» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах конкурсу молодіжних проєктів.

Вишколи проходили на території українських Карпат в польових умовах.

У проєкті взяло участь 60 осіб, які були поділені на 6 робочих груп і змагались в двох блоках: інтелектуальному (медицина, топографія, дискусія, розробка проектів) та фізичному (стрільби, впоряд, турнір із топографії). Програма школи була насичена інтенсивом із тактичної та цивільної медицини та топографії.

Також учасники змагались між групами у вмінні дискутувати. Судді оцінювали кількість аргументів кожної з команд. Переможця визначали судді та глядачі.

Нагадаємо, Львівська обласна молодіжна організація «Сокіл» перемогла у конкурсі молодіжних проєктів, для реалізації яких у 2020 році надається фінансова підтримка з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016 – 2020 роки.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*