Для мешканців Львівщини провели концерт «Класичні концерти для некласичної публіки»

До відзначення Дня захисника України у Арт-центрі «Дзиґа» відбувся захід унікального формату «Класичні концерти для некласичної публіки», який організувала громадська організація «Культурне місто». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Під час заходу струнний квартет Львівської національної філармонії  виконав музичний твір «Квартет N1-F dur» Людвіга ван Бетховена.  Цьогоріч виповнюється 250 років з дня народження великого композитора.

Під час заходу також порушили соціально-важливі теми, зокрема: процес соціальної адаптації воїнів-захисників через мистецтво та привернення уваги суспільства до дітей-сиріт Героїв.

Переглянути онлайн-трансляцію заходу можна у соціальній мережі facebook за посиланням.

Захід провели за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*