«Для мене якісна медична послуга – це вчасність, доступність, компетентність», – Максим Козицький у межах Медичного конгресу

Сьогодні, 16 жовтня, у Львові відбувся Медичний конгрес «Якість. Послуга. Медицина. Приватна vs Бюджет». Захід об’єднав представників бюджетної та приватної медичної сфери задля обміну практикою у розвитку ринку якості послуг, роботі з клієнтами та формуванні команди.

Участь у одній із панельних дискусій взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Сьогодні питання реформи є актуальним. Кожен має певні міркування та емоції щодо цього процесу. Ми дуже багато говоримо про реформу в медицині і те, що вже зроблено. Ми більше уваги почали звертати на лікарні і на маршрути пацієнтів, на забезпечення медичними засобами та засобами індивідуального захисту. Будь-яка реформа , яка реалізовується – це, перш за все, про людей», – зауважив він.

На запитання, якою для очільника Львівщини повинна бути медична послуга, він відповів: «Для мене якісна медична послуга – це вчасність, доступність , компетентність».

На думку Максима Козицького, важливим є забезпечення належних умов для функціонування закладів різних типів- як приватного, так і державного. За його словами, держава має створити можливості, щоб приватні і державні заклади були в однакових умовах, відтак конкурували на вільному ринку.

«Завдання держави як такої – створити умови для того, щоб функціонували заклади різних типів. Будь-яка реформа та будь-яка діяльність мають бути зосереджені на тому, щоб людина була здоровою. Тому дві речі : людина і лікар для нас – на першому місці», – додав Максим Козицький.

Голова Львівської ОДА також поділився думками про значення влади у цьому процесі.

«Наша роль – далі забезпечити розвиток сервісу, якості, грамотної комунікації між усіма учасниками процесу. Коли ми говоримо про мережу, то я розумію, що приватний заклад має абсолютне право на рівні можливості із закладом державної форми власності. І всі заклади мають однакове право увійти у мережу», – додав він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*