Для майбутніх фермерів організували навчання

Сьогодні 1 червня 2020 року в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації організували другий семінар-навчання з питань створення та розвитку сімейних фермерських господарств  для зацікавлених осіб, які планують створити або здійснюють таку діяльність.

Директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська ознайомила присутніх із програмами підтримки з обласного та державного бюджету.

Майбутнім фермерам надали інформацію щодо вимог написання інвестиційного проекту господарства для участі у конкурсі з отримання безповоротної фінансової допомоги на реалізацію проекту у сумі до 50,0 тис. грн, за умови співфінансування проєкту власними коштами господарства у розмірі не меншому ніж 30 відсотків від загальної вартості проєкту.

Також учасникам семінару представлено алгоритм створення та реєстрації фермерських господарств, вимоги до обліку та про продаж продукції для бюджетних установ через електронні майданчики закупівель за бюджетні кошти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*