Для керівників та землевпорядників ОТГ провели онлайн-семінар із земельного законодавства

З метою поінформованості представників органів місцевого самоврядування з нововведеннями законодавства, а також щодо розвитку аграрного сектору сільських територій на час карантину заплановане проведення онлайн-семінарів.

Відтак, сьогодні, 14 квітня  представники департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Львівської аграрної палати, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), ГУ Держгеокадастру у Львівській області, а також представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях провели онлайн-семінар для керівників та землевпорядників об’єднаних територіальних громад області.

Під час заходу обговорили питання змін до чинного земельного законодавства, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав, оренди (суборенди) землі, оформлення громадських пасовищ, а також доопрацювання стратегій розвитку територій, діяльності антирейдерського штабу області.

ОТГ мали змогу поставити запитання щодо розвитку своїх територій,  а проблемні питання, пов’язані з використанням земель сільськогосподарського призначення.

Керівник департаменту Юлія Шопська ознайомила учасників онлайн-семінару з плановими напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства, а також поінформувала про Державний аграрний (фермерський) реєстр та про можливості та плюси реєстрації у ньому усіх аграрних формувань області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*