Для громади Турківщини проведено навчання з питань впровадження енергоефективних технологій

10847377_775782372496903_2915515607836046837_oВ кінці грудня 2014 року для громади Турківщини проведено навчання з питань впровадження енергоефективних технологій на об’єктах, які оновлюються в рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Навчанню передували заходи з огляду та енергетичного аудиту даних об’єктів.
На цих тренінгах учасників ознайомлено із тарифною політикою у Львівській області, з основами енергетичного менеджменту, експлуатації та підтримання життєдіяльності впроваджених технологій та систем термомодернізації. Представники громад м.Турки, сіл Верхнє, Ільник, Шандровець та Боберка отримали інформацію щодо теплотехнічних характеристик будівельних конструкцій; щодо джерел енергії, видів палива та вартості енергоносіїв; з питань впровадження альтернативних джерел енергії та вимог до експлуатації будівельних конструкцій та інженерних систем. На кожному об’єкті за участю членів АпВ проводилось обстеження будівельних конструкцій та інженерних систем громадської будівлі, де впроваджується мікропроект, надавались рекомендації енергоефективних заходів та оцінка їх ефективності. Також надавались знання та відпрацьовувались практичні навички користування та експлуатації впроваджених енергоефективних заходів – котлів, рекуператорів тощо.
Навчання проводили тренер – Сергій Цукорник, енергетичний експерт, директор ТзОВ НВП «Львівенергокомфорт» та Роман Романів, енергетичний експерт, зав.лабораторією Альтернативних джерел енергії НУ «Львівська політехніка».
З результатами проведених енергетичних обстежень та результатами впроваджених енергоефективних заходів в закладах соціальної інфраструктури Турківщини тренери ознайомлять керівництво району на семінарі, який пройде вже в цьому році.
Для громади с.Верхнє було проведено і короткий семінар з питань подальших спільних заходів в рамках впровадження мікропроекту. А це і тренінг на тему «Соціальне партнерство», і можливість проведення тренінгів з питань працевлаштування для школярів. Відразу ж проговорили деякі аспекти по залученню коштів – як шукати потенційних спонсорів, форма звернень та мотивація для благодійництва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*