Для громадськості організували семінар щодо супроводу людей з інвалідністю

Сьогодні, 24 травня, для представників громадськості відбувся безкоштовний семінар на тему: «Правила комунікації та супроводу людей з інвалідністю».

Захід провів менеджер проекту «Inclusive friendly» ГО «Відчуй» Віталій Сергійчук у партнерстві з ГО «Інститут суспільних ініціатив» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

В межах семінару учасникам розповіли про те, як працювати із людьми, що мають інвалідність, як коректно звертатись до них, яким чином впливати на створення доступного простору тощо.

Представники громадськості обмінялись думками щодо індексу інклюзивності в Україні, зокрема у навчальних закладах та дитячих таборах.

Окрім того, порушили питання законодавчих ініціатив щодо адаптації простору для людей з інвалідністю та зосередили увагу на державних будівельних нормах, що дозволяють надати усім громадянам рівні можливості.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*