Для громадськості Львівщини провели тренінг «Оратор в кожному з нас»

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації для представників громадських організацій організував тренінг «Оратор в кожному з нас».

«Основною метою проведення тренінгів є особистісні зміни, відпрацювання нових навичок, можливість виходу із зони комфорту. Зокрема на тренінгу з ораторського мистецтва акцентували на тому, як заслужити довіру аудиторії перед виступом, як себе поводити перед глядачами», – розповіли організатори.

Про усі деталі, а саме: куди направляти погляд, як стояти і які жести використовувати, чому важливо вміло володіти власною мімікою та що не можна робити під час виступу розповіла засновниця та викладачка Logos – школи ораторської майстерності, тренерка з комунікацій і публічних виступів Ольга Породко.

«Для того аби вдало виступити перед глядачами не потрібно тримати руки перед собою, спиратися на стіл чи кафедру, класти руки в кишені. Потрібно пам’ятати, що не варто нахиляти голову очима до землі, перебирати предмети в руках та торкатися волосся, спини, шиї та рук» – зазначила тренерка.

Водночас учасники дізнались про те, як швидко та вдало розвинути харизму і виглядати впевнено, від чого залежить інформаційне наповнення виступу та який комплекс вправ потрібно виконувати щоденно аби розвинути дикцію та чіткість мовлення.

Наприкінці заходу учасники мали можливість відпрацювати прослухану інформацію та взяти участь у вправах на розвиток мімічної та пантомімічної виразності, на дихання, тренували польотність голосу, презентували себе та поділились враженнями щодо проведеного тренінгу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*