Для гідів організують тренінг «Надання туристичних послуг для осіб з інвалідністю»

16 та 17 травня 2018 року управління туризму та курортів облдержадміністрації в партнерстві з Товариством «Зелений Хрест»та Львівським музеєм історії релігії організовують тренінг для фахівців туристичного супроводу на тему «Надання туристичних послуг для осіб з інвалідністю».

Дводенний тренінг висвітлить важливі теми туристичного супроводу людей з інвалідністю, розкриє питання безпеки туристичних послуг та навчить правил коректного мовлення.

В програмі заходу відбудуться як теоретичні, так і практичні заняття,під час яких учасники матимуть змогу провести екскурсію для відвідувачів з інвалідністю.

Тренінг відбудеться у Львівському музеї історії релігії за адресою: м. Львів, пл. Музейна, 1. Охочих екскурсоводів та гідів-провідників просимо зареєструватись до 14 травня (ПІБ, контактний телефон,e-mail).

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова. Контактна особа: Юлія Стукало 0961907565, juliastukalo1986@gmail.com

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*