Для дітей з сільської місцевості придбають спортивну форму та інвентар: розпочалася реалізація програми “Сільський спорт”

У Львівській області розпочалися заходи з реалізації обласної програми “Сільський спорт”, яка спрямована на покращення розвитку масового фізкультурно-спортивного руху в сільській місцевості Львівської області.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами на реалізацію Програми в 2016 році буде скеровано 2 мільйони  гривень.

“За ці кошти передбачається придбати для усіх сільських та селищних рад Львівської області спортивну форму: футбольну, волейбольну, гандбольну – за вибором, – розповіла Оксана Вацеба. – Або ж можна буде купити спортивний інвентар: столи для настільного тенісу, м’ячі, тенісні ракетки, сітки для футбольних воріт, для гри у волейбол чи баскетбол, комплекти для гри в бадмінтон”.

Нагадаємо, що голова Львівської обласної державної адміністрації підписав відповідне розпорядження “Про виділення коштів” за № 247/0/5-16.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*