Для дітей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні організували спортивні заходи в усіх районах Львівщини

Діти воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні зможуть відвідати показові тренування  з різних видів спорту учнів ДЮСШ. Тренування юних спортсменів проходитимуть упродовж листопада-грудня 2015 року у всіх ДЮСШ Львівщини. Усі родини учасників АТО попередньо отримають запрошення на відвідування тренувань. Про це повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

“У той час, коли тисячі патріотів захищають незалежність нашої держави, ми маємо потурбуватися за їх родини та дітей, – зазначила Оксана Вацеба. – Відвідавши показові тренування, діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні зможуть знайти нові спортивні захоплення, записатися в спортивну школу, відвідувати спортивні заняття, знайти нових друзів, відчути підтримку тренера й радість від заняття спортом”.

За словами Оксани Вацеби, 10-11 листопада в спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького ДЮСК “Спортовець” для дітей воїнів АТО уже провели показові тренування з плавання та тенісу. Проте діти не тільки поспостерігати за навчально-тренувальним процесом спортсменів, а й самі долучились до виконання вправ з плавальної підготовки та гри у теніс.

Проведення показових тренувань ініціювало управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації  за активної підтримки секторів молоді і спорту районних державних адміністрацій та тренерських колективів усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*