Для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні започатковують нову акцію

У 2017 році соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну» започатковує масштабну акцію “Зігріті добром”. У її межах діти учасників АТО,  Героїв Небесної Сотні та діти із багатодітних сімей Львівщини, зокрема зі сільської місцевості, матимуть змогу взяти участь у різноманітних заходах.

Організатори акції прагнуть залучати до розваг і дозвілля дітей саме із сільської місцевості та допомагати талановитій молоді долучатись до участі у різних культурних проектах та заходах.

Першими активно відпочиватимуть діти із Городоцького району. Зокрема, 25 березня у місті Городку працюватиме ігрова зона із аніматорами та розвагами, відбудуться різноманітні майстер-класи. Також дітки зможуть взяти участь у цікавій шоу-програмі від радіо “Лемберг” із вікториною і призами.

У подальшому такі акції відбудуться і в інших районних центрах Львівщини.

За більш детальною інформацією щодо акції «Зігріті добром» радять звертатися за номером телефону 0972329068 або писати на електронну пошту Благодійного товариства “Мій тато захищає Україну” – proektmtzu@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*