Для дітей-сиріт в межах конкурсу проєктів провели танцювальні майстер-класи

Львівська обласна громадська організація «Разом» розпочала реалізацію соціального проєкту «Разом із сиротинцями». За участі хореографічних колективів «Перлина» та «Явір» представники організації відвідали вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату та Центру організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор» з м. Новий Розділ.

Учасники колективів для дітей-сиріт організували активний день на березі Дністра біля с. Березина з розважальною програмою, різноманітними конкурсами, майстер-класами та подарунками. На завершення провели святкову фотосесію.

Проєкт провели за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах реалізації проєктів, які стали переможцями конкурсу серед інститутів громадянського суспільства у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*