Для держслужбовців та громадських організацій доступний онлайн посібник “Публічні консультації: крок за кроком”

Публічні консультації можуть відбуватися у різноманітних онлайн та офлайн форматах – від проведення онлайн опитувань і форумів до організації зустрічей громади і круглих столів.

Відтак, у посібнику йдеться про визначення цілей, стейкхолдерів та форматів обговорення, організації комунікацій в процесі публічних консультацій, аналізу отриманих результатів, звітування. А також значну частину посібника становлять шаблони, які можна використати на тому чи іншому етапі організації консультацій.

Видання розроблене для державних службовців, представників центральних органів виконавчої влади та громадських організацій, які долучаються до публічних консультацій щодо державних політик.

Зазначимо, посібник підготовлений організацією OpenNorth для Національного демократичного інституту (НДІ) та розміщений на платформі студії онлайн-освіти EdEra за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*