Для аграріїв та мешканців області відкрили новий майданчик для реалізації сільськогосподарської продукції

На ринку «Шувар» урочисто відкрили новий майданчик для реалізації сільськогосподарської продукції. Відтепер на ринку є додаткові спеціально облаштовані прилавки, окрім того, діє лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи. 

Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА місця надаватимуть об’єднаним територіальним громадам на постійній основі для представлення виробників, що створюють продукцію на їх територіях. Основним завданням цього торгівельного майданчика є зміна підходу в організації торгівлі, який ідентифікуватиме виробників окремих громад з метою формування позитивного іміджу та покращення якості продукції.

«Аграрний сектор Львівщини активно розвивається. Поширюється тенденція об’єднання особистих селянських господарств у фермерські, а також у сільськогосподарські кооперативи, – зазначила на відкритті нового майданчика заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко. – Зі збільшенням обсягів виробництва сільськогосподарської продукції виникає необхідність створення нових майданчиків для її реалізації. Попередній досвід показує, що дрібні виробники можуть здавати свою продукцію посередникам за низькими цінами. Ми пропонуємо змінити філософію спілкування фермера і споживача. На новому майданчику на «Шуварі» кожна об’єднана ОТГ гарантовано матиме своє місце для реалізації продукції, виробник зможе напряму контактувати зі своїм споживачем».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*