Для аграріїв організували вебінар щодо використання мікродобрив у рослинництві

Сьогодні  27 квітня, за підтримки сільськогосподарського дорадчого центру “Фермерська країна”  та за участі департаменту  агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  відбувся вебінар на тему: “Комплексні IT рішення від Soft.farm та використання мікродобрив “5 Елемент” у рослинництві”.

Учасники вебінару мали змогу довідатись:

  • Як саме упорядкувати свій «Земельний банк» та сформувати  точні карти оброблюваних ділянок.
  • Як провести аудит земельних ділянок та договорів оренди.
  • Як створити карту завдань для внесення добрив або засобів захисту рослин,  як здійснити розрахунок кількості заправок техніки розчином.
  • Як здійснювати GPS моніторинг техніки, контроль та аналіз витрат, та  як використовувати супутникові знімки.
  • Що таке індекс NDVI, а також як визначити проблемні ділянки на полі для впровадження точного землеробства.
  • Як здійснювати контроль висіву та створити картограми висіву і  картограми внесення добрив.

Також, присутні агровиробники ознайомились з тематикою збереження від втрат врожаю через кліматичні зміни та отримали вичерпну інформацію щодо  внесення добрив та стимуляцію природнього імунітету рослин  через інноваційні добрива  та засоби захисту.

«Розвинуті країни світу вже давно зрозуміли, що інформаційні технології можуть приносити неабияку користь сільському господарству.  Кожен фермер розуміє, що ефективний аграрний бізнес є наслідком ІТ-рішень в аграрній сфері, що полегшують вирішувати різноманітні задачі. Завдяки широкому використанню сучасних інформаційних технологій вдається досягти кращих результатів в аграрному секторі. Врожаї стають кращими, продукція – якіснішою. Виробники з будь-якої точки планети отримують можливість представити свій товар та продати його за гарною ціною. Тому, необхідність фінансування впровадження ІТ-технологій та електронної техніки в агропромисловий комплекс, підготовки кадрів, здатних створювати й застосовувати інформаційні технології в сільському господарстві, є очевидною», – зазначила директор департаменту Юлія Шопська.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*