Для аграріїв області проведуть семінар із прибуткового вирощування лохини

Завтра, 26 лютого, для аграріїв області проведуть семінар «Прибуткове вирощування лохини: перші кроки та технологія вирощування». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.Відтак аграріям області презентують міжнародний досвід вирощування лохини, досвід вітчизняних підприємств, перспективи та типові помилки у вирощуванні.

Окрім цього, експерти розкажуть про етапи створення нової плантації лохини, зокрема про вимоги до ґрунту, рішення з різними ґрунтами, вимоги до води, підбір сортів, систему зрошення, якість поливної води, обрізку, способи посадки, види субстрату, види покривних матеріалів. Також про продуктивність праці, на яку потрібно орієнтуватися, приблизну вартість основних технологічних процесів, структуру витрат, технологію вирощування лохини, особливості удобрення.

Детальніше із програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.  

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*