Діяв дитячий наметовий табір “Ковчег”

images В с.Мельничне Турківського району з 10 по 15 липня 2016 року діяв безкоштовний дитячий наметовий табір «Ковчег». Організували відпочинок для дітей гр.США Джейс Патрік Мак Кен та директор ПДБ «Нове життя» Рейнолдс Уляна. В роботі табору задіяні були всі працівники приватного дитячого будинку «Нове життя», підопічні та повнолітні вихованці даного будинку. До відпочинку в таборі були запрошені гості громадяни США з Каліфорнії Девід Хігінс David Higgins та Джуда Хігінс Judah Higgins. Взяли  участь у відпочинку на природі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах та діти жителів району.

Організатори облаштували велику територію  для проведення табору:  яку огородили сіткою, розмістили зони для відпочинку,  палатки для хлопчиків і дівчаток,  облаштували місце для волейболу та футболу, встановили туалети, душові кабінки, умивальники для миття рук, хорошу сцену для проведення культурних програм,  навпроти сцени розмістили лавочки, встановили велику палатку для  харчування та два великі басейни і один малий. В таборі було  проведено ряд спортивно – культурних та пізнавальних заходів у вигляді змагань, концертів, вікторин та молитов. Дітей харчували та пригощали солодощами.  Щоденно було  присутніх 80 – 140 дітей.

На закриття табору були запрошені представники служби у справах дітей Турківської РДА  Ірина Стебівка, Марія Лило, Ярослава Федитник та директор РЦСССДМ Володимир Хомин. Кожний із запрошених виступив, поділилися своїми спогадами про дитинство, переглянули слайди  подій «Помаранчевої революції», « Майдану»   та  провели спільну молитву.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*