Дітям із прийомних сімей та дитбудинків організували безкоштовний літній табір

Упродовж 6 – 10 червня громадська організація “Care in Action – Турбота в дії” організовує безкоштовний відпочинок у таборі для дітей із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Для 130 вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей Львівської області, а також їх прийомних батьків і вихователів члени цієї організації спільно з волонтерами організували масу пізнавальних, веселих, оригінальних ігор. Окрім того, на території готельно-відпочинкового комплексу “Бухта Вікінгів” учасники табору мають змогу покататись на велосипедах, спробувати свої сили на канатній лазанці, пограти у футбол та волейбол, а також покататись на конях.

Варто зазначити, що служба у справах дітей співпрацює  з ГО “Care in Action – Турбота в дії” у реалізації ще декількох проектів, а саме: соціального розвитку дитини “РАЗОМ”, персонального наставництва “Ангел – охоронець”, проекті КРОК, а також допомоги та підтримки сімей у кризових ситуаціях, прийомних сімей та ДБСТ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*