Діти загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні відвідали океанаріум

Напередодні новорічно-різдвяних свят для дітей загиблих учасників АТО (ООС) та героїв Небесної Сотні з Львівщини організували екскурсію океанаріумом.

16 дітей, які мають статус «Члена сім’ї загиблого» приїхали на екскурсію до Львова із Бориславської, Солонківської, Зимноводівської, Хирівської, Старосамбірської, Турківської та Самбірської ОТГ. Задля безпеки, їх розділили на дві групи по 8 осіб, екскурсії провели по черзі.

Опісля діти відвідали залу засідань Львівської обласної ради, також для них провели екскурсію облдержадміністрацією. Тут гостей зустрів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Він вручив дітям подарунки – солодощі та настільні ігри «Мандруй Україною», а ті, своєю чергою, поділились враженнями від прогулянки океанаріумом. Кажуть, найбільше всіх вразила акула.

Всього на екскурсію океанаріумом запросили 106 дітей віком від 6 до 17 років з районів та міст обласного значення області. Діти приїжджатимуть до Львова упродовж цього тижня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*