Діти учасників АТО відвідали Меденицький зоопарк “Лімпопо”

Мегапроект “Мій тато захищає Україну!” підготував чергову акцію для дітей учасників антитерористичної операції. Цього разу малеча відвідала Меденицький зоопарк – один із найгарніших зоопарків у Західному регіоні.

Діти та їхні батьки отримали чимало позитивних емоцій від побаченого, відпочили на ігрових майданчиках. На території Дрогобицького району для малечі та їхніх батьків створили незабутню атмосферу гостинності.

Представник Львівської обласної організації соціального захисту сімей АТО Галина Трач зазначила: “Багато чуйних і добрих людей, патріотів України долучилися до того, щоби подарувати дітям таке свято. Особливо вразила гостинна зустріч селищного голови Меденич на території зоопарку, пізнавальна екскурсія а також смачне частування у барі”.

Долучилися до організації такої захопливої поїздки малечі у Меденичі Дрогобицького району і чиновники Львівської обласної державної адміністрації, і депутати Львівської облради, і представники  ГУ МВСУ у Львівській області.

Утім, на цьому організатори акції не зупинятимуться. У межах проекту “Мій тато захищає Україну!” на дітей учасників АТО чекають чергові цікаві акції з організації їхнього дозвілля.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*