Діти учасників АТО відвідали культурно-мистецький захід “Стежками митрополита Андрея Шептицького”

У межах проекту “Мій тато захищає Україну” діти захисників України зі Львівщини мали можливість долучитися до культурно-мистецької акції  “Стежками митрополита Андрея Шептицького”, що відбулася у Митрополичих садах.

Під час акції, мистецькі колективи з Центру творчості дітей та юнацтва Галичини подарували позитивні емоції своїми виступами. Юні артисти підготували патріотичний флешмоб, співи, танці, декламування віршів. Юні художники змальовували сади, храм Св. Юрія, творили портрет митрополита Андрея.  Сади стали місцем, яке об’єднало дітей, молодь, дорослих для вшанування великого духівника української нації.

Віддаючи шану митрополиту, владика Венедикт заохотив усіх задуматися над тим, що ми можемо в своєму житті зробити, адже для цього в нас є постать митрополита Андрея, який для всіх є людиною-взірцем.

Керівник «Фундації Духовного Відродження» о. Тарас Милян закликав добродіїв  долучатися і допомагати відновлювати другу частину Митрополичих садів.

На свято завітав Митрополит і Архієпископ Львівський Ігор (Возьняк). Своєю щирою посмішкою і побажаннями підтримав на дусі юних художників, які не злякалися дощу й завершили свої мистецькі роботи. А заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський наголосив на тому, що захід є символічною “Дорогою крізь час”, а  постать Андрея Шептицького є важливою не лише для церкви а й для усієї держави.

Акція була не лише мистецькою, але й благодійною. Кожен бажаючий міг долучитися і скласти пожертви на відновлення садів.

Батьки дітей учасників АТО подякували організаторам акції, зокрема Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, БО “Фундація Духовного Відродження” УГКЦ, Службі у справах дітей ЛОДА,  усім учасникам культурно-мистецького заходу за запрошення і чудовий захід. І навіть не зважаючи на дощ ділилися незабутніми враженнями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*