Діти учасників АТО побували у Шевченківському гаю

У неділю, 19 квітня, у межах мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» діти, батьки яких є учасниками АТО, побували у Шевченківському гаю.

На фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» запросила малечу служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

Фестиваль уже сім років поспіль збирає багатотисячну аудиторію у Шевченківському гаю для того, щоб у великому дружньому колі відсвяткувати Великдень.

Цьогоріч його організатори (БО «Фундація Відродження» УГКЦ) приготували чимало цікавого для гостей. Діти відвідали дитячий та молодіжний майданчики зі забавами та цікавими конкурсами, побували на майстер-класах, водили гаївки, а на Співочому полі мали можливість послухати концерт дитячої та юнацької творчості.

Батьки дітей, які побували у Шевченківському гаю, поділилися своїми позитивними емоціями та враженнями дітей: «Дякуємо за чудово проведений день! Дітки в захваті»; «Діти провели чудовий вихідний. Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу».

Дозвілля дітей у Шевченківському гаю, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, було організовано у рамках соціального Нагадаємо, мегапроект «Мій тато захищає Україну!» реалізовується за ініціативи Львівської обласної ради та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*