Діти учасників АТО побували у “Дитячій планеті” та в гостях у львівських рятувальників

У середу, 27 квітня, група дітей учасників АТО зі Золочівського району взяли участь в акції “Відпочинь у Львові”, яка реалізовується у рамках проекту “Мій тато захищає Україну”. Про це повідомляють організатори проекту.

Діти відвідали розважальний заклад “Дитяча планета”, де вони мали можливість безкоштовно повеселилися на гірці з лазанкою, тарзанці, гойдалці, батутній арені, в зоні з кульками та постріляли з повітряних гармат.

Після активних розваг дітвора вирушила до львівських рятувальників – у Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області, яке є постійним партнером проекту “Мій тато захищає Україну”.

У Музеї надзвичайників дітям розповіли про нелегку роботу та історію професії рятівників, а також дали можливість ознайомилися із рятувальною технікою.

Нагадаємо, соціальний мегапроект “Мій тато захищає Україну” стартував навесні 2015 року. Його ініціювала Львівська обласна рада та підтримала Львівська обласна державна адміністрація. До співкоординації проекту долучилися представники силових відомств львівського регіону, волонтери, а також представники громадських організацій та об’єднань, які займаються наданням допомоги для учасників АТО. Активну участь у реалізації проекту взяли керівники та представники різних установ, організацій та підприємств усіх форм власності.

За рік існування проекту через співпрацю із дипломатичними установами Львова, а також завдяки підтримці представників української діаспори, діти учасників АТО та їхні батьки побували в Польщі, Болгарії, Греції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*