Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування повинні зростати в люблячих родинах – Богдан Петренко

Одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є день Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто.

Деяким дітям доля подарувала другий шанс і вони мають можливість проживати у альтернативній сім’ї. Їхніми батьками є чужі люди, які наповнюють їх життя теплотою, любов’ю та турботою, яку не змогли дати їм біологічні родичі. Такі сім’ї називаються прийомними.

Про дітей у цих сім’ях турбуються самі прийомні батьки та батьки-вихователі. У цих сім’ях, звичайно, як і у всіх інших виникає багато проблем, але вони не самі. За умовами проживання і виховання дітей в таких сім’ях стежать працівники Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Турківська служба у справах дітей райдержадміністрації, які постійно відвідують дані сім’ї і намагаються допомогти у вирішенні різних проблем. І служби стежать за тим, щоб дітям було комфортно і затишно у нових сім’ях.

Так, на виконання Указу Президента Україна В.Ф Януковича від 27.11.2013 року № 653 «Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят для дітей» та з метою виконання заходів щодо поліпшення становища дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах до Дня Святого Миколая перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Петренко спільно з службою у справах дітей та Турківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території району відвідали дитячий будинок сімейного типу. Кожна дитина, яка проживає в даному будиночку  отримала солодкий подарунок від імені Святого Миколая.

Як зазначив Богдан Петренко після відвідування таких родин «Ці діти потребують нашої уваги та піклування. Політика нашої держави побудована на всебічній підтримці, «державних» дітей і ми намагаємося робити все, щоб забезпечити їм необхідні умови, а головне щоб вони зростали в люблячих родинах.»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*