Діти правоохоронців, котрі несуть службу в зоні АТО, відвідали Львівську “Веселку”

Акція, участь у якій взяли тридцять діток – одна з багатьох, яка запланована у рамках проекту “Мій тато захищає Україну”. Працівники дитячого розважально-пізнавального центру «Веселка» зробили для дітей справжнє свято. З дітьми працювали професійні аніматори, які організовували для них цікаві конкурси та розвиваючі заняття. Крім того, у дітей був великий вибір розваг, який пропонує розважальний центр. Малюки побували у казковій кімнаті, на інтерактивному майданчику, у зоокуточку і навіть в ігровому та дзеркальному лабіринті.

Зазначимо, що це не остання акція, яка проводиться для діточок, батьки яких несуть службу в зоні АТО. Найближчим часом, вони відвідають цирк, театр, а також візьмуть участь у різноманітних конкурсах.

Нагадаємо мегапроект “Мій тато захищає Україну” проводиться за ініціативи Львівської обласної ради та за підтримки Львівської обласної Державної адміністрації у співпраці з ГУМВС України у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*