Діти із сімей у складних життєвих обставинах побувають у фермерських господарствах області

Сьогодні, 22 серпня, діти з малозабезпечених сімей, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей та діти-сироти з Притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА вирушили у туристичну мандрівку фермерськими господарствами області.

Привітав маленьких мандрівників та побажав яскравих вражень голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Дорогі діти, дуже радий вас вітати в обласній державній адміністрації. Тут працює багато людей, щоб Львівська область була найкраща і в тому числі спряла розвитку дітей, які тут мешкають. Ми робимо все від нас залежне, щоб ви мали гарне дитинство, а молодь – майбутнє»,-  зазначив Маркіян Мальський.

Також очільник області вручив дітям у подарунок інтерактивні настільні ігри «Мандрівка Україною» та «Мандрівка Львівщиною».

«Людина розвивається лише тоді, коли добре вчиться, тому сподіваюсь, що у вас будуть гарні знання. Залишайтеся такими ж життєрадісними, чемними, як ви є, ставте цілі у житті і досягайте їх»,- додав Маркіян Мальський.

Відтак, юні мандрівники відвідають фермерське господарство «Західний Равлик», де не лише ознайомляться із процесом вирощування равликів, а й продегустують незвичні смаколики. Опісля діти вирушать на ТзОВ «Карпатський водограй», де вирощують шість видів риби та посмакують власновирощеною господарством продукцією.

Захід відбудеться в межах реалізації програми з забезпечення активного дозвілля та відпочинку для дітей з малозабезпечених сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт упродовж 2018-2019 років.

Організатори заходу – управління туризму та курортів, служба у справах дітей та департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації за підтримки партнерів проекту агротуристичного кластеру «ГорбоГори», ФГ «Західний Равлик», ТзОВ «Карпатський водограй».

Додамо, що упродовж 2018-2019 років проведено 5 активних мандрівок для 150 дітей (Пустомитівського, Бузького, Кам’янка-Бузького, Яворівського районів та Притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації). Зокрема, діти відвідали гастроферми Львівщини, що відкриті для туристів, ведмежий притулок «Домажир», зоопарк «Лімпопо» та м. Дрогобич, катались на ковзанці та тюбах  у гірськолижному комплексі «Казкова поляна», а також сплавлялись по річці Дністер.

Загалом заплановано 14 мандрівок.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*