Відбулася нарада з питань розробки кварталів забудови для індивідуального житлового будівництва в тому числі і для учасників АТО

???????????????????????????????24 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана, начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Петра Юдицького, начальника відділу Держземагенства у Турківському районі Галини Косолович та заступника голови міської ради Ростислава Набокова, відбулася нарада з питань розробки кварталів забудови для індивідуального житлового будівництва в тому числі і для учасників АТО. На нараді обговорювався перелік вибраних та зарезервованих земельних ділянок для забезпечення військовослужбовців, учасників АТО для будівництва житлових будинків, особистого селянського господарства, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва на території Турківського району. Вирішили щодо необхідності розроблення кварталів забудови по Боринській селищній раді на земельну ділянку площею 3 га, по Верхненській сільській раді на земельну ділянку площею 9,3 га, які розташовані в межах населених пунктів. Після розроблення кварталів буде можливість надання  земельних  ділянок для індивідуального житлового будівництва, в т.ч. і для учасників АТО.

В райдержадміністрацію поступають звернення від учасників АТО щодо бажання отримати земельну ділянку під будівництво в місті Турка. Тому,  головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким дано доручення заступнику голови міської ради Ростиславу Набокову на необхідності вибору та  резервування земельних ділянок в м.Турка, які в майбутньому можуть бути відведені під індивідуальне житлове будівництво в т.ч. і для учасників АТО.

Також, головою  дано доручення заступнику голови міської ради на необхідність завершення розробки генерального плану міста, проведення робіт по встановленню та розширенню меж міста Турка, що в подальшому дасть можливість розвитку та раціонального використання земельних ділянок.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*