Децентралізацію, підтримку бізнесу та боротьбу із коронавірусом обговорили на зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом, аби обговорити політичну та економічну ситуацію в області.

Очільник області висловив сподівання на те, що цей  візит стане поштовхом до подальшого співробітництва між Швецією та Україною та наголосив, що Швеція давно відома як одна з найбільш проукраїнських держав світу.

Також голова ОДА ознайомив Надзвичайного і Повноважного Посла із економічною ситуацію в області в період пандемії ковронавірусу та наголосив на важливості підтримки бізнесу в умовах спаду економіки.

«Covid-19 став для нас сильним ударом. Постраждали від пандемії різні сфери бізнесу, тому надходження до бюджету за рахунок сплати податків теж знизились. Державна підтримка бізнесу була одним із пріоритетів нашої роботи. В межах програми «5-7-9», яка передбачає  надання кредитів на розвиток власної справи, видали кредитів для підприємців на 546 млн, за цим показником Львівщина перебуває на другому місці серед усіх регіонів у країні.  Окрім того, майже 40 тисяч осіб скористалось програмою часткової компенсації заробітної плати через втрату зайнятості у зв’язку із пандемією. Підтримка малого і середнього бізнесу, а також усі процедури із кредитування зараз спрощені», – акцентував Максим Козицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції  в Україні Тобіас Тиберг відзначив високий потенціал обласної влади у роботі із підприємцями, наголосивши на вправному використанні владою усіх доступних інструментів для врегулювання ситуації.

«Приємно чути, що влада на Львівщині активно включилась у підтримку бізнесу, адже в інших областях така підтримка мала обмежені можливості. Західна Україна, а Львівщина зокрема, має найвищий рівень міграції, як робочої, так і туристичної, тому вона найбільше постраждала через поширення коронавірусу. Поза тим перед вами стоять серйозні економічні, політичні та соціальні виклики. Інші регіони мають брати із Львівщини приклад та надихатись вашими ідеями та рішеннями», – зазначив Тобіас Тиберг.

Під час розмови сторони обговорили питання залучення інвестицій, розвиток альтернативної енергетики та трансформації вугільної сфери, а також реформу децентралізації та підвищення фінансової грамотності фахівців в об’єднаних територіальних громадах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*