1На фоні глобальних подій – прийняття державного та місцевих бюджетів,  інтеграції України в європейський торгівельний простір з 1 січня 2016 року місцеві ради не лишаються осторонь.

Цього тижня на сесіях Мостиської та Турківської районних рад Львівської області місцевими депутатами було ініційовано звернення до  Верховної Ради України, Львівської обласної ради щодо необхідності розробки та прийняття Закону України «Про надання Львівській області особливого економічного статусу».

На думку депутатів місцевих рад Львівщини:

«Сьогодні спостерігається безпрецедентне скорочення промислового виробництва, зростає офіційне та приховане безробіття, зменшуються реальні доходи населення. Нам необхідно, кожному на своєму місці, зосередити усі сили на вирішенні місцевих проблем. В першу чергу це корегування  Програми соціально-економічного розвитку! Лише повноцінне та якісне наповнення місцевих бюджетів дасть можливість створити необхідний рівень соціального захисту для наших людей, створити робочі місця, дати поштовх розвитку малого та середнього бізнесу. Єдиним виходом з цієї ситуації ми бачимо у створенні спеціальних умов та наданні особливого економічного статусу Львівщині, як найбільш наближеної до Європи області!».

Отже, мабуть, дійсно реальні зміни економічної політики держави по відношенню до своїх громадян мають ініціюватися та формуватися на місцях!


															
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*