Децентралізація для Львова: нові межі міста та управління історичною спадщиною

Львівська обласна державна адміністрація спільно з підрозділами Львівської міської ради та органами самоврядування навколишніх сіл завершили процес погодження нових меж міста Львова, що тривав протягом декількох років.

“Я переконаний, що сесія Львівської обласної ради проголосує за це, і Львів нарешті отримає межі”, – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час свого виступу на урочистих зборах з нагоди Дня міста Львова у п’ятницю, 1 травня.

Окрім того, голова ЛьвівськоїОДА повідомив про те, що повноваження на здійснення управління історичною спадщиною, в тому числі пам’ятками, які входять у список ЮНЕСКО, теж переходить до Львівської міської ради. Таким чином буде усунуто подвійне управління – міської та обласної влади.

На думку Олега Синютки, ці кроки є підтвердженням наміру центральної влади передавати повноваження із центру на місця з метою забезпечення громад реальними важелями управління територіями.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*