Десятеро сільських голів склали повноваження у зв’язку з виходом на пенсію

З 2 березня, після ухвалення Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», на Львівщині почастішали випадки дострокового припинення повноважень сільських голів у зв’язку з виходом на пенсію.

За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федора Алєйнікова, за березень в області 10 сільських голів написали заяви про складання повноважень у зв’язку з виходом на пенсію.

«Усі заяви були задоволені сесіями відповідних сільських рад. Відтак, свої повноваження склали сільські голови з шести районів: із Турківського – троє, Самбірського і Стрийського – по двоє, Перемишлянського,  Пустомитівського і Сокальського районів – по одному», – розповів Федір Алєйніков.

Зазначимо, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у разі дострокового припинення повноважень сільського голови відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний термін з дня дострокового припинення таких повноважень. Останній можливий день для призначення позачергових виборів сплине 19 квітня – за півроку до планованих чергових виборів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*