Десята сесія Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine): набір триває до 23 листопада   

Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на десяту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine), яка відбудеться 10-14 грудня у Чернівцях.

Десята сесія зорієнтована на учасників із західних регіонів України. Зокрема, участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Волинської та Рівненської областей.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.

Кінцева дата подання заявок – 23 листопада 2014 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Зазначимо, що EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері, адже проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.

Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*