Десять народних домів області отримають фінансову підтримку у понад півмільйона гривень

З метою виокремлення та нагородження найкращих народних домів області, надання їм фінансового ресурсу на розвиток, в області відбувся конкурс «Топ 10 народних домів».

Фінансовий ресурс на реалізацію конкурсу, передбачений у напрямку Програми, складає у 2018 році 600 тис грн. Розмір фінансового ресурсу на один народний дім у 2018 році становить 60 тис грн.

На конкурс було подано понад 70 заявок.

«Нашою метою є перетворення пострадянських будинків культури на оновлені народні доми з сучасним інтер’єром, обладнанням та інтерактивним наповненням. Я переконана, що саме завдяки таким конкурсам та активній комунікації поступово відновляться та оживуть народні доми, що в подальшому розширять комплекс просвітницьких та культурно-мистецьких проектів», – наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирслава Туркало.

Переможці конкурсу «ТОП-10 народних домів»:

Городоцький район с. Братковичі

Дрогобицький район смт. Підбуж

Жовківський район смт. Куликів

Золочівський район с. Княже

Миколаївський район с. Рудники

Мостиський район с. Малі Мокряни

Самбірський район с. Ралівка

Сокальський район с. Тартаків

Старосамбірський район с. Головецько

Турківський район с. Верхнє

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*