Десантники-учасники АТО до травневих свят упорядкували “Пагорб слави”

У Львові військовослужбовці 80-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України допомогли місцевим комунальникам упорядкувати територію столітнього Меморіального комплексу “Пагорб слави”.

За декілька годин військові прибрали та вивезли з території об’єкту понад два кубометри землі, обрізків гілок, листя, тощо. Упорядкували доріжки навколо пам’ятників. Навели справжній військовий порядок і чистоту.

До слова, цей військовий цвинтар закладено ще за часів Першої Світової війни, у 1914-1915 роках. Удруге там почали ховати бійців, які загинули в 1944 році під час боїв за Львів. Меморіальний комплекс є традиційним місцем зібрань ветеранів та проведення заходів на честь Дня Перемоги.

Воїни-десантники нещодавно прибули зі зони проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях. Поки триває перепочинок у пункті постійної дислокації, крилаті піхотинці чим можуть допомагають громаді.

Представники місцевого комунального підприємства, які працювали разом із військовими щиро дякували за допомогу. Кажуть, що без десантників їхня робота тривала би довше. Львів’яни сподіваються, що і 8 травня – День пам’яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі, і 9 травня – День Перемоги, коли  на Пагорб Слави традиційно збираються нечисленні ветерани минулої війни, пройде спокійно.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*