Держслужбовцям розповіли, як захиститися від онлайн-загроз

У вівторок, 24 листопада, державні службовці Львівської обласної державної адміністрації прослухали короткий курс з онлайн-безпеки. Про те, як захиститись від інтернет-загроз розповіла викладач Школи журналістики Українського Католицького Університету Надія Баловсяк.

Працівники Львівської ОДА мали змогу дізнатись про основні аспекти інформаційної безпеки нашої держави, як вберегти себе та не потрапити “на гачок” інтернет-шахраїв. Також викладач розповіла, на чому заробляють онлайн-зловмисники, про основи ведення сторінок у соціальних мережах та вміння підбирати надійні паролі до особистих акаунтів й поштових скриньок.

За словами викладачки Школи журналістики УКУ, сьогодні практично кожна сучасна людина є активним користувачем Інтернету, а інформаційна безпека дедалі стає однією із головних проблем, з якою зіштовхується сучасне суспільство. Саме цим й зумовлений ознайомчий курс з онлайн-безпеки.

“У наш час чи не кожен стикався з проблемами безпеки власного комп’ютера і особистої інформації. Всі ці загрози виходять з мережі Інтернет. А особливо актуально питання постає, коли мова йде про службову інформацію”, – зазначила Надія Баловсяк.

Всіх учасників курсу також запросили на безкоштовний семінар з цифрової безпеки, який відбудеться 26 листопада 2015 року з 14:00 до 18:00 год у Львові в кафе “CoMMuna” (вул. Галицька, 1). Семінар можуть відвідати усі бажаючі, зареєструвавшись за посиланням: http://goo.gl/forms/sJfT3sEVR2.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*