Держсекретар Ватикану освятив музей при Львівській Митрополичій Курії РКЦ

Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін сьогодні, 18 червня, урочисто відкрив та благословив музей при Митрополичій Курії Львівської Архидієцезії римсько-католицькомої церкви, що на вул. Винниченка 32.

Держсекретар Ватикану став першим відвідувачем цього музею та оглянув старовинні експонати і рукописи, багато з яких датуються XVII-XVIII століттям. Варто додати, що ідея його створення виникла ще у 2001 році, коли Львів відвідав Папа Іван Павло ІІ.

Зазначимо, що Держсекретар Ватикану Кардинал П’єтро Паролін прибув до Львова 17 червня після відвідин Запоріжжя та Києва. Тут він перебуватиме два дні.

Сьогодні Кардинал зустрівся із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, а також очолив урочисту Святу Месу у Латинському катедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії. Детальніше із програмою візиту можна ознайомитись на сайті: www.rkc.lviv.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*