Держпродспоживслужба у Львівській області підбила підсумки роботи за 9 місяців

Сьогодні, 24 жовтня, відбулася колегія «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за 9 місяців 2019 року та завдання на IV квартал 2019 року».

Серед учасників засідання – начальник управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури та земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, начальник головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, представники лабораторій, керівники районних підрозділів Держпродспоживслужби та ветеринарних лікарень.

Під час колегії підсумували роботу Держпродспоживслужби за низкою напрямків. Зокрема, розглянули результати діяльності за звітний період у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, проаналізували проблемні питання та виконання плану заходів державного контролю (нагляду) у галузі карантину рослин та фітосанітарного контролю, безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та шляхи удосконалення роботи в частині виявлення та вилучення з обігу небезпечних та фальсифікованих харчових продуктів.

Особливу увагу приділили стану впровадження на території України Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та проведенню ідентифікації та реєстрації тварин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*