Держлісгоспи виставили на продаж понад 80 тисяч кубометрів деревини: результати аукціону

На Львівщині звершились аукціонні торги з продажу необробленої деревини, яку лісгоспи планують заготовити у ІІ кварталі. Підприємствам запропонували придбати 84 тисячі кубометрів лісопродукції. Зокрема, 29 лютого на загальних торгах виставили 50 тис. м3 деревини та 3 березня на спеціалізованих – 34 тис. м3.

Найбільший ажіотаж викликали загальні аукціонні торги на базі Товарної біржі “Львівська Універсальна”, участь у яких взяли понад 150 деревообробних підприємств.

Про це повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

“Торги для лісогосподарських підприємств відбулись доволі успішно. Як і у попередні рази, найбільшим попитом на ринку користувався пиловник (колоди) дубовий. За цей сортимент відбувались і найбільші “баталії”, – розповів Анатолій Дейнека. – Ціни під час торгів на більшість лотів суттєво зросли, на деякі з них – навіть у два рази. Проте в основному на дубову лісопродукцію вартість “підскочила” в середньому на 30-40%”.

Досить великим попитом на ринку також продовжує користуватись пиловник буковий, який розпродали повністю, пиловник ялиновий та уся фанерна сировина. Натомість пиловника ялицевого вдалось реалізувати лише на 65%.

“Слід відмітити, що високим попитом на внутрішньому ринку користуються і такі сортименти, які до цього не мали збуту: пиловники ясена, клена, граба, липи. Такий попит стимулює лісогосподарські підприємства ретельно здійснювати раціональну заготівлю деревини”, – додав начальник обласного управління.

Щодо спеціалізованого аукціонних торгів, які відбулися на базі Київської агропромислової біржі, то продукцію вдалось реалізувати за стартовими цінами. Зокрема, фанерну сировину – повністю реалізовано, частково – технологічну сировину твердолистяних порід та дрова листяні. Без реалізації залишились баланси (ліс кругляк) листяні.

За словами Анатолія Дейнеки, усю деревину, котра не була реалізована на загальних та спеціалізованих торгах, виставлять на додатковий аукціон. Із графіко цих торгів можна ознайомитись на сайті ТБ “Львівська Універсальна”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*