Державний архів пропонує ознайомитися із оцифрованими сторінками журналу “Малі друзі”

Державний архів Львівської області розпочав оцифрування ілюстрованого журналу для української дітвори «Малі друзі».

Часопис видавався з 1937 р. по 1944 р. «Українським Видавництвом» у містах Львові та Кракові. Історичні події того часу породили необхідність дати дітям таку літературу, яка б розбудила в малих читачів любов до свого народу та національної символіки.

Часопис тиражувався українською мовою, головною ідеєю часопису було виховання гордої та нескореної української патріотичної молоді.

Журнал «Малі друзі» складався з великої кількості рубрик: молитви, історія рідного краю, оповідання, пісні, сценарії, казки, вірші, ребуси, руханки, листування з читачами, публікували розповіді про відомих українців: Тараса Шевченка, Лесю Українку, Миколу Лисенка, Андрея Шептицького,  Маркіяна Шашкевича. Автори часопису прищеплювали дітям любов до України, вчили пізнавати її минуле.

«Малі друзі» будуть цікавими не тільки для дітей та їхніх батьків, але й для вихователів у дитячих садках та вчителів початкових класів.

Ознайомитися із часописом можна на офіційному сайті Державного архіву Львівської області у рубриці «Електронний архів» → «Видання» → «Друковані видання для дітей».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*