Державні кадастрові реєстратори області опрацьовують онлайн-заяви громадян

Електронною послугою Держгеокадастру “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру” скористалися 16 громадян, що бажали отримати витяги про свої земельні ділянки на Львівщині.

Станом на п’ятницю, 10 вересня, отримали витяги 11 громадян, один запит відхилено і ще чотири  опрацьовується. Найбільше запитів надійшло щодо земельних ділянок розташованих у місті Львові – 5 та у Пустомитівському районі – 7. По одному запиту надійшло щодо земельних ділянок у Дрогобицькому, Миколаївському, Пустомитівському районах та м. Моршин.

Отримати готовий витяг можна в будь-якому центрі надання адміністративних послуг по всій Україні. Єдиний документ, який при цьому знадобиться, – посвідчення особи. Вартість послуги з надання витягу з Державного земельного кадастру – 53 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електронну адресу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*