Державна екологічна інспекція перевіряє ставки, які передали в користування громадянам

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснили заходи державного нагляду (контролю) щодо  дотримання вимог природоохоронного законодавства при користуванні водними об’єктами (ставками) на території Жовківського та Сокальського районів Львівської області.

Як проінформували у Державній екологічній інспекції у Львівській області,  за результатами проведених рейдових виїздів державні інспектори виявили факти бездозвільного водокористування, внаслідок чого нараховано збитки заподіяні державі на суму 5 646 грн.

Львівська облдержадміністрація організовує аукціони з продажу права оренди водних об’єктів.  Відтак, у 2020 році передали в оренду 58 водних об’єктів та залучено 640, 908 тисяч гривень орендної плати.

“Насамперед передача в оренду водних об’єктів дає значний економічний аспект для розвитку громад, на території яких знаходяться водойми. Це і надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва і створення нових робочих місць. А наявність господаря у водойми забезпечує раціональне використання водних об’єктів та належний контроль за якістю вод. Відповідно з метою перевірки дотримання орендарями вимог природоохоронного законодавства та утримання водних об’єктів у належному санітарному стані та гідрологічному режимі працівниками Держекоінспекції у Львівській області проводяться заходи державного нагляду», – зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко.

Зазначимо, заходи державного контролю в цьому напрямку триватимуть і надалі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*