«Держава повинна створити умови для розвитку інновацій», – Михайло Тітарчук

Заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук прочитав  відкриту лекцію для викладачів та студентів Національного університету «Львівська Політехніка» на тему «Інновації, інтелектуальна власність, державно-приватне партнерство».

«Значна частина стартапів – це бізнес-ідеї. Тож це – реальний сектор економіки. Для прикладу 38% ВВП Сполучених Штатів – це інтелектуальна власність. Найголовніше у цьому сегменті – не лише створення законодавчого врегулювання, а й формування фахового складу. Коли ми говоримо про патентування винаходів то це одне, але треба пам’ятати ще про охорону інтелектуальної власності.

В межах спілкування з викладацьким складом та студентами університету, заступник міністра презентував створення Центру підтримки технології та інновацій. За словами міністра, це дасть поштовх до розвитку економіки.

Також розглянули питання регуляції бізнесу, створення сприятливих умов для розвитку ідей молоді, розвиток інноваційних можливостей.

«Ми розуміємо, що стартапи можуть не вдатися з першого разу, тому держава готова інвестувати у такі речі значні кошти.  Сумарно ми можемо говорити про 100 млн грн на підтримку таких проектів. В залежності від результату залучатимемо все більше коштів», – наголосив Михайло Тітарчук

Окрім того, Михайло Тітарчук поділився планами щодо нового законопроекту «Про розвиток інновацій», що має створити умови для підтримки інновацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*