Держава підтримає туризм за допомогою Українського Культурного Фонду

Український культурний фонд отримує 590 млн грн «для надання грантів інституційної підтримки юридичним особам усіх форм власності сфери культури, культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму та тим особам, основний вид діяльності яких належить до креативних індустрій, для забезпечення конкурентоспроможності та створення робочих місць в умовах дії запроваджених відповідно до законодавства обмежень господарської діяльності, зумовлених надзвичайною ситуацією чи надзвичайним станом, або вжиття адміністративних та (або) медико-санітарних заходів (карантин)».

Метою програми є сприяння стабільному розвитку культурних та креативних індустрій в часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу культурної галузі.

Серед основних цілей програми – стабілізація роботи суб’єктів культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму через компенсацію збитків у зв’язку із дією карантинних обмежень.

«Підтримка туристичної галузі з боку УКФ – це справді важливо у період кризи. На Львівщині в цьому напрямі працювали на початок року майже 140 тисяч осіб. На жаль, частина з них вимушена була згорнути свій бізнес. Мушу, однак, зазначити, що грантові кошти від УКФ – більше стосуються середнього бізнесу або того, який міцніше тримався. Ми постійно на зв’язку з підприємцями в галузі туризму, тому знаю, що потрібні наразі також програми для тих підприємців, які почали свою справу нещодавно – рік-два назад. Потрібно допомогти найменшим, бо це також велика частина самозайнятого населення, на якому тримається добробут нашого краю», – каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Максимальна сума гранту для юридичних осіб усіх форм власності секторів культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм та культурна спадщина – 1 млн грн., максимальна сума гранту для ФОПів – 500 тис. грн.

Заявниками ЛОТу Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм можуть бути тільки суб’єкти туристичної діяльності, що:
• зареєстровані на території України станом на 1.01.2020 року не менше 5 років;
• мають чинну ліцензію на туроператорську діяльність (внутрішній туризм) або свідоцтво про встановлення категорій готелю;
• не мають заборгованості по здачі статистичних звітів до Держстату (для готелів) та ЦОВВ (для туроператорів) у сфері туризму за 2019 рік;
• обсяг сплачених податків до бюджету не менше 500 тис. грн за останній звітний рік;
• кількість штатних працівників не менше 5 осіб одночасно упродовж 2020 років;
• обсяг обслугованих туристів

для туроператорів:
• від 500 осіб за останній звітний рік;

для готелів:
• від 30 номерів – від 3000 осіб за останній звітний рік;
• від 50 номерів – від 5 000 осіб за останній звітний рік;
• від 100 номерів – від 10 000 осіб за останній звітний рік;
• від 150 номерів – від 15 000 осіб за останній звітний рік.

Детальніша інформація на сайті УКФ за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*